SEMPROCONX19

Başlangıç Zamanı: 18.11.2019 08:30
Bitiş Zamanı: 19.11.2019 18:00
Yer: Wyndham Otel, Ankara

     SemproConX19 Etkinlik Görseli

 

SemproConX19, geçtiğimiz yıl düzenlenen CM2 Günü’ne benzer şekilde kurgulandı. Bu yılki konferansımız, katılımcılara daha çok tecrübe aktarılabilmesi adına, uluslararası ve 2 gün olarak düzenlenecek.

SemproConX19'un ardından, 3 gün sürecek olan CM2 ve PLM eğitim ve uygulamalı çalıştaylar gerçekleşecek.

 

Konferans İçeriği

Uçtan uca kurumsal dönüşümü sağlamaya yardımcı olan metotlar hakkında paneller ve konuşmaları içerecek olan SemproConX19, katılımcılara şirket bünyesinde sürdürülebilir sürekli iyileştirmenin yolunu açan organizasyonel ve kültürel değişim hakkındaki en iyi uygulamaları aktaracak.

Gerçek Kuzey Yön Belirleme Modeli ve CM2 metodunun sahibi olan IpX’den konuşmacıların yanı sıra, CM2 metodunu şirketlerinde uygulamaya başlamış olan CM2-Profesyonel sertifika sahipleri, deneyimlerini konuşma ve paneller sırasında katılımcılarla paylaşacak.

Dijital dönüşümde süreçler kadar önem taşıyan PLM, ERP ve CLM gibi teknolojilerin uzmanları, konferansımızda süreç ve teknoloji ilişkisinin üzerinde duracak.

Konferans programı en kısa zamanda yayınlanacaktır.

 

 

Konferans Sonrasında Gerçekleşecek Eğitimler

Konferans sonrasında haftayı eğitimlerimiz ile tamamlayabilirsiniz. Eğitim katılımcılarından konferans ücreti alınmayacaktır.

 

 

Kayıt Seçenekleri

 

Kayıt Seçenekleri

Ücret

CM2-Professional

Yalnızca Konferans 

950.00 TL

Standart Katılımcı

Yalnızca Konferans

1,300.00 TL

Konferans ve 3 günlük CM2 eğitimi

1,095.00 $

Konferans ve 3 günlük CIMdata PLM Sertifikasyon eğitimi

2,750.00 $

 

Online kayıt sistemimiz en kısa sürede web sitemizde hizmetinize sunulacaktır.

  

Sponsorluk Fırsatları

Konferansımız boyunca, iş ortaklarımız, sponsorlarımız ve destekleyicilerimizin, organizasyonlarını ve ürünlerini potansiyel müşterilerine tanıtmaları için standlarımız bulunacaktır.

Endüstrimizin gelişimine katkı sağlayan alanında uzman yurtiçi ve yurtdışından profesyonel yöneticilerin de katılımıyla gerçekleştireceğimiz konferansımıza sizlerin desteği ve işbirliği endüstrimize önemli bir güç ve ortak fayda kazandıracaktır.

Sponsor olarak, konferans katılımcılarına, konferans boyunca çeşitli sponsorluk paketleri ile kendinizi tanıtma ve potansiyel fırsatlara yol açma şansınız olacaktır.

Sponsorluklar hakkında detaylı bilgi için sponsorluk dosyamızı inceleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için bizimle info@semprocon.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.