CM2-01 ve CM2-02 Eğitimlerimizi Tamamladık

23.05.2019
Aselsan ve Roketsan’dan katılımcılarımızla CM2-01 ve CM2-02 eğitimlerimizi tamamladık. Katılımcılarımız bu eğitimde, düzeltici kaynakların azaltılarak sürekli iyileştirmenin sağlanmasının, gereksinimlerin doğru, açık ve anlaşılır tutulması ile mümkün olduğunu öğrendiler. Gereksinim yönetimi ve anahat kavramlarını uygulamalı çalışmalar ile pekiştiren katılımcılarımız, bu kurs ile CM2 yolculuklarının ilk iki aşamasını tamamladılar.

CM2-01 ve CM2-02 Eğitimlerini Tamamladık

09.05.2019
Barko Elektronik, Meteksan Savunma, Pavo Tasarım, Roketsan, STM ve TAI'dan katılımcılarımızla CM2-01 ve CM2-02 eğitimlerimizi tamamladık. CM2 yolculuklarında attıkları bu ilk adımda katılımcılarımız; konfigürasyon yönetiminin aslında gereksinim yönetimi olduğunu ve #CM2 metodu ile yapılan gereksinim yönetiminin çok pahalı olan düzeltici faaliyetleri azalttığını öğrendiler. İlgileri için tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz. Çekirdekten yetiştirmeye başladığımız minik katılımcılarımıza da sevgilerimizi gönderiyoruz.

SEMPRO, Eğitimlerine Dijital Dönüşüm’ü de Ekliyor

07.05.2019
Ekibini Alper Gerçek’in Katılımı ile Büyüten SEMPRO, Eğitimlerine Dijital Dönüşüm’ü de Ekliyor Hâlihazırda savunma ve havacılık sanayisine pek çok farklı alanda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmakta olan SEMPRO, ekibine Nisan ayında katılan Alper Gerçek’le birlikte, eğitimlerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Bilgi ve iletişim teknolojileri konularında 31 yıllık bir deneyime sahip olan ve ekibe Danışman ve Eğitmen olarak katılan Gerçek, yeni dönemde, SEMPRO bünyesinde Dijital Dönüşüm konulu eğitimler verecek. Haberin devamı için MSI Dergisi Web Sitesini Ziyaret Ediniz...

CM2-01 ve CM2-02 Eğitimleri Başladı

06.05.2019
Barko Elektronik, Meteksan, Pavotek, TAI, STM ve Roketsan’dan katılımcılarımız bugün CM2 yolculuklarına başlıyor. “CM2-01 Operasyonel Mükemmelliğin Temelleri” ve “CM2-02 Gereksinimler ve CM2 Anahattı” başlıklı eğitimlerimiz Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde başladı. Eğitmenimiz Semiha Yaşar

CM2-03 ve CM2-04 Eğitimlerimizi Tamamladık

04.04.2019
HAVELSAN, ROKETSAN, STM, FNSS, ASELSAN, TAI ve TÜBİTAK SAGE’den katılımcılarımızla CM2-03 “Değişiklik Yönetiminin Esasları” ve CM2-04 “CM2 Değişiklik Süreci” eğitimlerimizi tamamladık. Katılımcılarımız bu eğitimde, CM2 metodunun roller ve objeler sayesinde hızlı ve etkili bir şekilde yönetilen kapalı döngü değişiklik yönetimi sürecini öğrendiler. Katılımcılarımız, kurumlarında hali hazırda uygulanmakta olan süreçleri, CM2 süreçleri ile karşılaştırarak, kendi süreçlerindeki gelişime açık noktaları ve CM2’nun bu süreçleri ne yönde iyileştirebileceğini belirlediler.

Daha Fazla Göster