IpX'in kanıtlanmış dönüşüm modeli ile eski tarz iş süreçlerinizi modernleştirirken, şirketinizde sürekli iyileştirme kültürünün yayılmasını sağlayın.


True North Türkçe

Sürdürülebilir Kurumsal Mükemmellik

IpX tarafından geliştirilmiş olan bu model, organizasyonları günden güne daha da çok etkileyen zorlayıcı problemlerin incelenmesi, değerlendirilmesi ve değişime giden yolda çözüm yolları üretilmesi için, dünya üzerinde başarısı kanıtlanmış örnek uygulamalardan yola çıkarak geliştirilmiş olan bir iş modelidir.

Gerçek Kuzey iş modeli, organizasyon çapında bir değişime odaklanarak sürdürülebilir dönüşüm ve fonksiyonel iyileştirmeyi hedeflemektedir.

Geleceğin penceresinden bakıldığında, başarılı bir dönüşüm gerçekleştirebilmek adına, işletmeler eski tip süreç ve sistemlerini yeniden şekillendirerek kültürlerini geliştirmek durumundadırlar. Bu gelişim için ise, eski tarz silo merkezli iş modelleri ortadan kaldırılarak, dijital platformlar ile desteklenmiş etkili iş süreçleri kullanılmalıdır. Bu noktada süreçlerin PLM ve ERP gibi yazılımlarla entegrasyonunun önemi ortaya çıkmaktadır.

Gerçek Kuzey Kurumsal Yön Belirleme modeli, uygulamalarında CM2 yöntemini baz alarak organizasyonlarda mükemmellik kültürünü kurmayı hedeflemektedir.

001 - Ekosistem Değerlendirmesi

002 - Eğitim ve Sertifikasyonlar

003 - Kurumsal Yol Haritası

004 - İş Stratejisi

005 - Organizasyonel Değişiklik Yönetimi

006 - Entegre Süreç Mükemmelliği

007 - Dijital Dönüşüm

008 - Performans Ölçümü